Šis A45 AMG Speedshift DCT 4Matic (360 hp) variklis buvo montuojamas W176 AMG hatchback 5-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.9litre |
| Degalų bako talpa | 64litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 730 to 1 100km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.6second |
| Tūris / talpa | 1991cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 360bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 450Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2250up to 5 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4292mm |
| Plotis | 1780mm |
| Aukštis | 1430mm |
| Važiuoklės bazė | 2699mm |
| Priekinė ašis | 1553mm |
| Galinė ašis | 1552mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1555kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2050kg |
| Tūris / talpa | 495kg |
| Min. bagažinės talpa | 341litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1157litre |
| Permitted road-train weight | 3450kg |
| Loading height | 561mm |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Wishbone, Dampers, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 10.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.