Šis 190 E 2.5-16 Evolution Kat MT (194 hp) variklis buvo montuojamas W201 [Restyling] 2.5-16 Evolution sedan 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 1988m. iki 1993m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.9litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 960km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 230km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.7second |
| Tūris / talpa | 2463cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 194bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 800RPM |
| Sukimo momentas | 235Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5000up to 5 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 97.3mm |
| Stūmoklio eiga | 82.8mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.56m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4430mm |
| Plotis | 1720mm |
| Aukštis | 1342mm |
| Važiuoklės bazė | 2665mm |
| Priekinė ašis | 1478mm |
| Galinė ašis | 1453mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1320kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1820kg |
| Tūris / talpa | 500kg |
| Min. bagažinės talpa | 385litre |
| Maks. bagažinės talpa | 385litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 870/950kg |
| Permitted road-train weight | 3320kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Strut, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 16 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.