Šis C43 AMG AT (306 hp) variklis buvo montuojamas W202/S202 [Restyling] AMG sedan 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.7litre |
| Degalų bako talpa | 62litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 380 to 700km |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.5second |
| Tūris / talpa | 4266cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 306bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 850RPM |
| Sukimo momentas | 410Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3250up to 5 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Cilindro skersmuo | 89.9mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.74m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4516mm |
| Plotis | 1723mm |
| Aukštis | 1387mm |
| Važiuoklės bazė | 2690mm |
| Priekinė ašis | 1509mm |
| Galinė ašis | 1483mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1570kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1970kg |
| Tūris / talpa | 400kg |
| Min. bagažinės talpa | 430litre |
| Maks. bagažinės talpa | 430litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 970/1030kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 19.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.