Šis C36 AMG 5AT (280 hp) variklis buvo montuojamas W202/S202 AMG sedan 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 1993m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.8litre |
| Degalų bako talpa | 62litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 350 to 730km |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.7second |
| Tūris / talpa | 3606cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 280bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 750RPM |
| Sukimo momentas | 385Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000up to 4 750 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 91mm |
| Stūmoklio eiga | 92.4mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.74m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4487mm |
| Plotis | 1720mm |
| Aukštis | 1395mm |
| Važiuoklės bazė | 2690mm |
| Priekinė ašis | 1497mm |
| Galinė ašis | 1478mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1485kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1970kg |
| Tūris / talpa | 485kg |
| Min. bagažinės talpa | 430litre |
| Maks. bagažinės talpa | 430litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 21 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.