Šis C200 Kompressor MT (192 hp) variklis buvo montuojamas W202/S202 Universalas kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 1993m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 12 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.1litre |
| Degalų bako talpa | 62litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 1 030km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 223km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.4second |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 192bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 300RPM |
| Sukimo momentas | 270Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500up to 4 800 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Compressor |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89.9mm |
| Stūmoklio eiga | 78.7mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.73m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4487mm |
| Plotis | 1720mm |
| Aukštis | 1460mm |
| Važiuoklės bazė | 2690mm |
| Priekinė ašis | 1493mm |
| Galinė ašis | 1464mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1465kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1945kg |
| Tūris / talpa | 480kg |
| Min. bagažinės talpa | 465litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1510litre |
| Permitted road-train weight | 3520kg |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.