Šis C55 AMG SPEEDSHIFT (367 hp) variklis buvo montuojamas W203/S203/CL203 [Restyling] AMG sedan 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.9litre |
| Degalų bako talpa | 62litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 360 to 700km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.2second |
| Tūris / talpa | 5439cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 367bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 750RPM |
| Sukimo momentas | 510Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Cilindro skersmuo | 97mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.76m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4611mm |
| Plotis | 1744mm |
| Aukštis | 1412mm |
| Važiuoklės bazė | 2715mm |
| Priekinė ašis | 1507mm |
| Galinė ašis | 1478mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1635kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2115kg |
| Tūris / talpa | 480kg |
| Min. bagažinės talpa | 455litre |
| Maks. bagažinės talpa | 455litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 20.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.