Šis C250 BlueEfficiency 7G-Tronic Plus (204 hp) variklis buvo montuojamas W204/S204/C204 [Restyling] Coupe 2-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 12 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.7litre |
| Degalų bako talpa | 59litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 660 to 1 070km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.2second |
| Tūris / talpa | 1796cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 204bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 310Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000up to 4 300 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 99mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4590mm |
| Plotis | 1770mm |
| Aukštis | 1406mm |
| Važiuoklės bazė | 2760mm |
| Priekinė ašis | 1549mm |
| Galinė ašis | 1552mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1550kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2020kg |
| Tūris / talpa | 470kg |
| Min. bagažinės talpa | 450litre |
| Maks. bagažinės talpa | 450litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.