Šis 112 L2 MT (114 hp) variklis buvo montuojamas W415 Van kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.1litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 830 to 1 200km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Tūris / talpa | 1192cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 114bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 500RPM |
| Sukimo momentas | 190Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4321mm |
| Plotis | 1829mm |
| Aukštis | 1816mm |
| Važiuoklės bazė | 2697mm |
| Prošvaisa | 148mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1290kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1920kg |
| Tūris / talpa | 630kg |
| Permitted road-train weight | 2970kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1753x1219x1128mm |
| Cargo compartment volume | 3.1m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 8.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.