Šis CL 65 Speedshift 5G-Tronic (612 hp) variklis buvo montuojamas C216 AMG coupe 2-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 23.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.8litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 390 to 900km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.4second |
| Tūris / talpa | 5980cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 612bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 800RPM |
| Sukimo momentas | 1000Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Cilindro skersmuo | 82.6mm |
| Stūmoklio eiga | 93mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 5065mm |
| Plotis | 1871mm |
| Aukštis | 1418mm |
| Važiuoklės bazė | 2955mm |
| Priekinė ašis | 1601mm |
| Galinė ašis | 1607mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2240kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2635kg |
| Tūris / talpa | 395kg |
| Min. bagažinės talpa | 490litre |
| Maks. bagažinės talpa | 490litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Disc composite |
| Galiniai stabdžiai | Disc composite |
| Miestas | 27.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.