Šis CLA 200 7G-DCT (156 hp) variklis buvo montuojamas C117 Shooting Brake wagon 5-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.3litre |
| Degalų bako talpa | 56litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 810 to 1 270km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 225km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.7second |
| Tūris / talpa | 1595cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 156bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 300RPM |
| Sukimo momentas | 250Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1250up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 73.7mm |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4630mm |
| Plotis | 1777mm |
| Aukštis | 1435mm |
| Važiuoklės bazė | 2699mm |
| Priekinė ašis | 1549mm |
| Galinė ašis | 1547mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1460kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1955kg |
| Tūris / talpa | 495kg |
| Min. bagažinės talpa | 495litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1354litre |
| Permitted road-train weight | 3420kg |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Strut, Wishbone, Dampers, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Wishbone, Trailing arms, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 8.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.