Šis CLK 500 7G-Tronic (388 hp) variklis buvo montuojamas C209/A209 [Restyling] Cabriolet 2-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.6litre |
| Degalų bako talpa | 62litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 360 to 730km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.1second |
| Tūris / talpa | 5461cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 388bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 530Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800up to 4 800 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 98mm |
| Stūmoklio eiga | 90.5mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.76m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4652mm |
| Plotis | 1740mm |
| Aukštis | 1413mm |
| Važiuoklės bazė | 2715mm |
| Priekinė ašis | 1493mm |
| Galinė ašis | 1474mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1800kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2240kg |
| Tūris / talpa | 440kg |
| Min. bagažinės talpa | 276litre |
| Maks. bagažinės talpa | 390litre |
| Permitted road-train weight | 3740kg |
| Kėbulas | Kabrioletas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 20.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.