Šis CLK 55 AT (347 hp) variklis buvo montuojamas W208/A208 [Restyling] AMG cabriolet 2-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2003m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.7litre |
| Degalų bako talpa | 62litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 360 to 730km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.2second |
| Tūris / talpa | 5439cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 347bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 510Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Cilindro skersmuo | 97mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.7m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4577mm |
| Plotis | 1722mm |
| Aukštis | 1371mm |
| Važiuoklės bazė | 2690mm |
| Priekinė ašis | 1505mm |
| Galinė ašis | 1474mm |
| Prošvaisa | 119mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1755kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2080kg |
| Tūris / talpa | 325kg |
| Min. bagažinės talpa | 237litre |
| Maks. bagažinės talpa | 350litre |
| Kėbulas | Kabrioletas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Helical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, A-shaped lever, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 20.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.