Šis E250 7G-Tronic Plus (211 hp) variklis buvo montuojamas W212/S212/C207/A207 [Restyling] Kabrioletas kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Degalų bako talpa | 66litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 800 to 1 220km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 245km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.5second |
| Tūris / talpa | 1991cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 211bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 350Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1200up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.15m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4703mm |
| Plotis | 1786mm |
| Aukštis | 1398mm |
| Važiuoklės bazė | 2760mm |
| Priekinė ašis | 1538mm |
| Galinė ašis | 1541mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1765kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2235kg |
| Tūris / talpa | 470kg |
| Min. bagažinės talpa | 300litre |
| Maks. bagažinės talpa | 390litre |
| Kėbulas | Kabrioletas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.