Šis GLA 220 CDI 7G-DCT (170 hp) variklis buvo montuojamas X156 Crossover 5-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 13 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.4litre |
| Degalų bako talpa | 56litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 060 to 1 440km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 215km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.3second |
| Tūris / talpa | 2143cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 170bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 400 to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 300Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400up to 3 400 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.84m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4417mm |
| Plotis | 1804mm |
| Aukštis | 1494mm |
| Važiuoklės bazė | 2699mm |
| Priekinė ašis | 1569mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1535kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2020kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 6.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.