Šis 220d 9G-TRONIC 4MATIC (170 hp) variklis buvo montuojamas X253/C253 Crossover 5-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 910 to 1 060km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.3second |
| Tūris / talpa | 2143cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 170bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 000 to 4 200RPM |
| Sukimo momentas | 400Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400up to 2 800 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 9 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4656mm |
| Plotis | 1890mm |
| Aukštis | 1639mm |
| Važiuoklės bazė | 2873mm |
| Priekinė ašis | 1621mm |
| Galinė ašis | 1617mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1845kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2500kg |
| Tūris / talpa | 655kg |
| Min. bagažinės talpa | 550litre |
| Maks. bagažinės talpa | 550litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 6.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.