Šis 500 4MATIC 9G-TRONIC (435 hp) variklis buvo montuojamas W166/C292 Crossover 5-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.4litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 1 080km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.3second |
| Tūris / talpa | 4663cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 435bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 250RPM |
| Sukimo momentas | 700Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4819mm |
| Plotis | 1935mm |
| Aukštis | 1796mm |
| Važiuoklės bazė | 2915mm |
| Priekinė ašis | 1648mm |
| Galinė ašis | 1663mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2235kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2950kg |
| Tūris / talpa | 715kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 16.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.