Šis GLK 220 CDI MT (170 hp) variklis buvo montuojamas X204 [Restyling] SUV kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.5litre |
| Degalų bako talpa | 59litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 910 to 1 180km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 205km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.5second |
| Tūris / talpa | 2143cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 170bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 200 to 4 200RPM |
| Sukimo momentas | 400Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400up to 2 800 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 99mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.65m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4536mm |
| Plotis | 1840mm |
| Aukštis | 1669mm |
| Važiuoklės bazė | 2755mm |
| Priekinė ašis | 1574mm |
| Galinė ašis | 1597mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1825kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2400kg |
| Tūris / talpa | 575kg |
| Min. bagažinės talpa | 450litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1597litre |
| Permitted road-train weight | 4400kg |
| Loading height | 705mm |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Multi wishbone, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 7.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.