Šis GLS 400 4MATIC 9G-TRONIC (333 hp) variklis buvo montuojamas X166 Crossover 5-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.4litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 850 to 1 250km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.6second |
| Tūris / talpa | 2996cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 333bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 400RPM |
| Sukimo momentas | 620Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 9 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 5130mm |
| Plotis | 1934mm |
| Aukštis | 1850mm |
| Važiuoklės bazė | 3075mm |
| Priekinė ašis | 1655mm |
| Galinė ašis | 1675mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2435kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3250kg |
| Tūris / talpa | 815kg |
| Min. bagažinės talpa | 680litre |
| Maks. bagažinės talpa | 680litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 14 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.