Šis ML 55 AMG SPEEDSHIFT (347 hp) variklis buvo montuojamas W163 [Restyling] AMG crossover 5-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 20.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.8litre |
| Degalų bako talpa | 93litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 450 to 820km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 235km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.7second |
| Tūris / talpa | 5439cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 347bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 510Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Compressor |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Cilindro skersmuo | 97mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4635mm |
| Plotis | 1895mm |
| Aukštis | 1820mm |
| Važiuoklės bazė | 2820mm |
| Priekinė ašis | 1555mm |
| Galinė ašis | 1555mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2200kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2870kg |
| Tūris / talpa | 670kg |
| Min. bagažinės talpa | 633litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2020litre |
| Permitted road-train weight | 6370kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 24.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.