Šis ML 230 MT (150 hp) variklis buvo montuojamas W163 SUV kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.7litre |
| Degalų bako talpa | 72litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 420 to 720km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.3second |
| Tūris / talpa | 2295cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Sukimo momentas | 220Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 90.9mm |
| Stūmoklio eiga | 88.4mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4587mm |
| Plotis | 1833mm |
| Aukštis | 1776mm |
| Važiuoklės bazė | 2820mm |
| Priekinė ašis | 1565mm |
| Galinė ašis | 1565mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1830kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2650kg |
| Tūris / talpa | 820kg |
| Min. bagažinės talpa | 633litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2020litre |
| Permitted road-train weight | 5300kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 20.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.