Šis ML 500 7G-Tronic (306 hp) variklis buvo montuojamas W164 SUV kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.4litre |
| Degalų bako talpa | 95litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 510 to 910km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.9second |
| Tūris / talpa | 4966cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 306bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 460Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2700up to 4 750 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Cilindro skersmuo | 97mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4780mm |
| Plotis | 1911mm |
| Aukštis | 1815mm |
| Važiuoklės bazė | 2915mm |
| Priekinė ašis | 1627mm |
| Galinė ašis | 1629mm |
| Prošvaisa | 210mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2175kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2830kg |
| Tūris / talpa | 655kg |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2050litre |
| Permitted road-train weight | 6330kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 22.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 16.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.