Šis ML 400 7G-Tronic Plus 4Matic (333 hp) variklis buvo montuojamas W166 Crossover 5-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.1litre |
| Degalų bako talpa | 88litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 750 to 1 170km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 247km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.1second |
| Tūris / talpa | 2996cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 333bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 250 to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 480Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4804mm |
| Plotis | 1926mm |
| Aukštis | 1796mm |
| Važiuoklės bazė | 2915mm |
| Priekinė ašis | 1648mm |
| Galinė ašis | 1663mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2130kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2950kg |
| Tūris / talpa | 820kg |
| Min. bagažinės talpa | 680litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2300litre |
| Loading height | 761mm |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 14 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.