Šis R63 4MATIC SPEEDSHIFT 7G-Tronic long base (510 hp) variklis buvo montuojamas W251 AMG minivan kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 24.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 16.3litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 330 to 680km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.1second |
| Tūris / talpa | 6208cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 510bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 800RPM |
| Sukimo momentas | 630Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 102.2mm |
| Stūmoklio eiga | 94.6mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 5173mm |
| Plotis | 1922mm |
| Aukštis | 1661mm |
| Važiuoklės bazė | 3215mm |
| Priekinė ašis | 1643mm |
| Galinė ašis | 1636mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2275kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2950kg |
| Tūris / talpa | 675kg |
| Min. bagažinės talpa | 633litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2385litre |
| Permitted road-train weight | 5050kg |
| Loading height | 695mm |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Pneumatic |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 28.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 19.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.