Šis S600 AT long base (394 hp) variklis buvo montuojamas W140 [2-й Restyling] Sedanas kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 1996m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 24.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 12.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 16.9litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 410 to 800km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO I |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.6second |
| Tūris / talpa | 5987cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 394bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 570Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 80.2mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5213mm |
| Plotis | 1886mm |
| Aukštis | 1486mm |
| Važiuoklės bazė | 3140mm |
| Priekinė ašis | 1606mm |
| Galinė ašis | 1579mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2190kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2720kg |
| Tūris / talpa | 530kg |
| Min. bagažinės talpa | 550litre |
| Maks. bagažinės talpa | 550litre |
| Permitted road-train weight | 4820kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 29.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 15 litrai / 100km |
| Vidurkis | 20.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.