Šis 300 SD Turbo AT (150 hp) variklis buvo montuojamas W140/C140 Sedanas kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 1991m. iki 1993m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.7litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO I |
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.1second |
| Tūris / talpa | 3449cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 310Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 92.4mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5113mm |
| Plotis | 1886mm |
| Aukštis | 1497mm |
| Važiuoklės bazė | 3040mm |
| Priekinė ašis | 1602mm |
| Galinė ašis | 1574mm |
| Min. bagažinės talpa | 525litre |
| Maks. bagažinės talpa | 525litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dampers, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Vidurkis | 11.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.