Šis S55 5G-Tronic long base (500 hp) variklis buvo montuojamas W220 [Restyling] AMG sedan 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 19.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.2litre |
| Degalų bako talpa | 88litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 450 to 930km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.8second |
| Tūris / talpa | 5439cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 500bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 100RPM |
| Sukimo momentas | 700Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2750up to 4 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Compressor |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Cilindro skersmuo | 97mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5158mm |
| Plotis | 1855mm |
| Aukštis | 1444mm |
| Važiuoklės bazė | 3085mm |
| Priekinė ašis | 1574mm |
| Galinė ašis | 1570mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2005kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2500kg |
| Tūris / talpa | 495kg |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Maks. bagažinės talpa | 500litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Prošvaisa | 150mm |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Lever, Dampers, Automatic adjustment of clearance |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers, Automatic adjustment of clearance |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 23.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.