Šis S55 5G-Tronic (360 hp) variklis buvo montuojamas W220 AMG sedan 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 19.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13litre |
| Degalų bako talpa | 88litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 450 to 960km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6second |
| Tūris / talpa | 5439cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 360bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 530Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3150RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Cilindro skersmuo | 97mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.7m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5038mm |
| Plotis | 1855mm |
| Aukštis | 1450mm |
| Važiuoklės bazė | 2965mm |
| Priekinė ašis | 1574mm |
| Galinė ašis | 1570mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1885kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2380kg |
| Tūris / talpa | 495kg |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Maks. bagažinės talpa | 500litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Prošvaisa | 150mm |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Lever, Dampers, Automatic adjustment of clearance |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers, Automatic adjustment of clearance |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 23.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.