Šis S500 4MATIC 7G-Tronic (388 hp) variklis buvo montuojamas W221 [Restyling] Sedanas (4 durų) kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 38 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.3litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 1 110km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.4second |
| Tūris / talpa | 5461cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 388bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 530Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800up to 4 800 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 98mm |
| Stūmoklio eiga | 90.5mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5096mm |
| Plotis | 1871mm |
| Aukštis | 1485mm |
| Važiuoklės bazė | 3035mm |
| Priekinė ašis | 1600mm |
| Galinė ašis | 1606mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2030kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2640kg |
| Tūris / talpa | 610kg |
| Permitted road-train weight | 4740kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Lever, Dampers |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 20.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.