Šis SL 320 AT (224 hp) variklis buvo montuojamas R129 [2-й Restyling] Roadster 2-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.5litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490 to 910km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 238km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.4second |
| Tūris / talpa | 3199cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 224bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 315Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000up to 4 800 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Cilindro skersmuo | 89.9mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.75m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4499mm |
| Plotis | 1812mm |
| Aukštis | 1295mm |
| Važiuoklės bazė | 2515mm |
| Priekinė ašis | 1535mm |
| Galinė ašis | 1523mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1830kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2150kg |
| Tūris / talpa | 320kg |
| Min. bagažinės talpa | 265litre |
| Maks. bagažinės talpa | 265litre |
| Permitted road-train weight | 3650kg |
| Kėbulas | Roadster |
| Priekinė važiuoklė | Multi wishbone, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 19.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.