Šis SL 600 AT (394 hp) variklis buvo montuojamas R129 [Restyling] Roadster kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 1995m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 19.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.2litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 400 to 860km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO II |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.1second |
| Tūris / talpa | 5987cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 394bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 570Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 80.2mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.75m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4499mm |
| Plotis | 1812mm |
| Aukštis | 1295mm |
| Važiuoklės bazė | 2515mm |
| Priekinė ašis | 1535mm |
| Galinė ašis | 1523mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2050kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2320kg |
| Tūris / talpa | 270kg |
| Min. bagažinės talpa | 265litre |
| Maks. bagažinės talpa | 265litre |
| Kėbulas | Roadster |
| Priekinė važiuoklė | Multi wishbone, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 23.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.