Šis SL 350 7G-Tronic (315 hp) variklis buvo montuojamas R230 [2-й Restyling] Roadster 2-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.7litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 1 110km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.2second |
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 315bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 360Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4900RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 92.9mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4562mm |
| Plotis | 1820mm |
| Aukštis | 1317mm |
| Važiuoklės bazė | 2560mm |
| Priekinė ašis | 1559mm |
| Galinė ašis | 1547mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1825kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2120kg |
| Tūris / talpa | 295kg |
| Min. bagažinės talpa | 235litre |
| Maks. bagažinės talpa | 339litre |
| Kėbulas | Roadster |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 16.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.