Šis SL 55 Speedshift (500 hp) variklis buvo montuojamas R230 AMG roadster 2-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 20.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.5litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 390 to 830km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.7second |
| Tūris / talpa | 5439cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 500bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 100RPM |
| Sukimo momentas | 700Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2750up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Compressor |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Cilindro skersmuo | 97mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4535mm |
| Plotis | 1827mm |
| Aukštis | 1298mm |
| Važiuoklės bazė | 2560mm |
| Priekinė ašis | 1559mm |
| Galinė ašis | 1537mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1955kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2200kg |
| Tūris / talpa | 245kg |
| Min. bagažinės talpa | 235litre |
| Maks. bagažinės talpa | 339litre |
| Kėbulas | Roadster |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Disc composite, ventilated |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Miestas | 24.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 16.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.