Šis SL 500 9G-TRONIC (455 hp) variklis buvo montuojamas R231 [Restyling] Roadster 2-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 930km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.3second |
| Tūris / talpa | 4663cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 455bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 250RPM |
| Sukimo momentas | 700Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800up to 3 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 9 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4613mm |
| Plotis | 1877mm |
| Aukštis | 1315mm |
| Važiuoklės bazė | 2585mm |
| Priekinė ašis | 1597mm |
| Galinė ašis | 1600mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1735kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2115kg |
| Min. bagažinės talpa | 345litre |
| Maks. bagažinės talpa | 345litre |
| Kėbulas | Roadster |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 14.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.