Šis SL 400 7G-Tronic Plus (333 hp) variklis buvo montuojamas R231 Roadster 2-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.3litre |
| Degalų bako talpa | 73litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 740 to 1 240km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.2second |
| Tūris / talpa | 2996cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 333bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 250 to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 480Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 88mm |
| Stūmoklio eiga | 82.1mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4617mm |
| Plotis | 1877mm |
| Aukštis | 1315mm |
| Važiuoklės bazė | 2585mm |
| Priekinė ašis | 1600mm |
| Galinė ašis | 1604mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1730kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2110kg |
| Tūris / talpa | 380kg |
| Min. bagažinės talpa | 241litre |
| Maks. bagažinės talpa | 381litre |
| Kėbulas | Roadster |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 11.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.