Šis SLC 300 9G-TRONIC (245 hp) variklis buvo montuojamas R172 Roadster 2-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.2litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 770 to 1 150km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.8second |
| Tūris / talpa | 1991cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 245bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 370Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1300up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 9 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.52m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4133mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1301mm |
| Važiuoklės bazė | 2430mm |
| Priekinė ašis | 1559mm |
| Galinė ašis | 1565mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1505kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1820kg |
| Min. bagažinės talpa | 225litre |
| Maks. bagažinės talpa | 225litre |
| Kėbulas | Roadster |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.