Šis SLK 55 7G-Tronic (360 hp) variklis buvo montuojamas R171 AMG roadster 2-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 400 to 800km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.9second |
| Tūris / talpa | 5439cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 360bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 750RPM |
| Sukimo momentas | 510Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Cilindro skersmuo | 97mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.51m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4087mm |
| Plotis | 1794mm |
| Aukštis | 1271mm |
| Važiuoklės bazė | 2430mm |
| Priekinė ašis | 1530mm |
| Galinė ašis | 1541mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1540kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1850kg |
| Tūris / talpa | 310kg |
| Min. bagažinės talpa | 208litre |
| Maks. bagažinės talpa | 300litre |
| Kėbulas | Roadster |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Disc composite |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 21.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.