Šis SLK 200 BlueEfficiency 7G-Tronic Plus (184 hp) variklis buvo montuojamas R172 Roadster 2-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.1litre |
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 820 to 1 390km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 237km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7second |
| Tūris / talpa | 1796cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 184bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 250RPM |
| Sukimo momentas | 270Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800up to 4 600 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 85mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.52m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4134mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1301mm |
| Važiuoklės bazė | 2430mm |
| Priekinė ašis | 1559mm |
| Galinė ašis | 1565mm |
| Prošvaisa | 112mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1470kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1785kg |
| Tūris / talpa | 315kg |
| Min. bagažinės talpa | 225litre |
| Maks. bagažinės talpa | 335litre |
| Kėbulas | Roadster |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.