Šis 5.4 AT Turbo (626 hp) variklis buvo montuojamas C199 Kabrioletas kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 20.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.5litre |
| Degalų bako talpa | 97litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 460 to 900km |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 332km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.8second |
| Tūris / talpa | 5439cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 626bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 780Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3250RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Compressor |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Cilindro skersmuo | 97mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4656mm |
| Plotis | 1907mm |
| Aukštis | 1260mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1638mm |
| Galinė ašis | 1569mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1768kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1935kg |
| Min. bagažinės talpa | 272litre |
| Maks. bagažinės talpa | 272litre |
| Kėbulas | Kabrioletas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 25.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.