Šis GT 6.2 AMG Speedshift DCT (591 hp) variklis buvo montuojamas C197/R197 Kupė kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4638mm |
| Plotis | 1939mm |
| Aukštis | 1262mm |
| Važiuoklės bazė | 2680mm |
| Priekinė ašis | 1682mm |
| Galinė ašis | 1651mm |
| Min. bagažinės talpa | 176litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1695kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1935kg |
| Tūris / talpa | 240kg |
| Maks. bagažinės talpa | 176litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 6208cm3 |
| Variklio galia | 591bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 102.2mm |
| Stūmoklio eiga | 94.6mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 650Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4750RPM |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Maksimalus greitis | 320km/h |
|---|---|
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 19.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.2litre |
| Kuras | 98 RON |
| Degalų bako talpa | 99litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 1 060km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Miestas | 23.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.