Šis 119 BlueTEC AT L1 (190 hp) variklis buvo montuojamas W447 Tourer minibus 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.8litre |
| Degalų bako talpa | 57litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 860 to 1 060km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Tūris / talpa | 2143cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 190bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 440Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400up to 2 400 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 99mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4895mm |
| Plotis | 1928mm |
| Aukštis | 1910mm |
| Važiuoklės bazė | 3200mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1800kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2800kg |
| Tūris / talpa | 835kg |
| Permitted road-train weight | 4000kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2586x1685x1252mm |
| Cargo compartment volume | 3.1m3 |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 7.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.