Šis 114 CDI MT L3 (136 hp) variklis buvo montuojamas W447 Van kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 17 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.5litre |
| Degalų bako talpa | 57litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 680 to 1 080km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Tūris / talpa | 2143cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 136bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 330Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1200up to 2 600 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 99mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
|---|---|
| Ilgis | 5370mm |
| Plotis | 1928mm |
| Aukštis | 1910mm |
| Važiuoklės bazė | 3430mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1786kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2800kg |
| Tūris / talpa | 904kg |
| Permitted road-train weight | 4000kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 3061x1685x1252mm |
| Cargo compartment volume | 6.9m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.