Šis 3.0 AT (200 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Mercury buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 262Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2967cm3 |
| Variklio galia | 200bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 79mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4850RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4427mm |
| Plotis | 1781mm |
| Aukštis | 1725mm |
| Važiuoklės bazė | 2620mm |
| Priekinė ašis | 1552mm |
| Galinė ašis | 1534mm |
| Prošvaisa | 203mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1510kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2041kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.8litre |
| Degalų bako talpa | 62litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 630km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 14.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.