Šis 2.5 AT (173 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Mercury buvo gaminamas nuo 1995m. iki 2000m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4660mm |
| Plotis | 1760mm |
| Aukštis | 1380mm |
| Važiuoklės bazė | 2710mm |
| Priekinė ašis | 1500mm |
| Galinė ašis | 1490mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Min. bagažinės talpa | 395litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1340kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1790kg |
| Maks. bagažinės talpa | 395litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2544cm3 |
| Variklio galia | 173bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 250RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 224Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4250RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 225km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.6second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Degalų bako talpa | 57litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 510 to 750km |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | A few levers and rods |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 11.7m |
| Miestas | 13.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.