Šis 3.8 AT (141 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Universalas kėbule, kuris Mercury buvo gaminamas nuo 1989m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 292Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3797cm3 |
| Variklio galia | 141bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 800RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4910mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1400mm |
| Važiuoklės bazė | 2693mm |
| Priekinė ašis | 1565mm |
| Galinė ašis | 1522mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Min. bagažinės talpa | 1290litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1499kg |
| Maks. bagažinės talpa | 2290litre |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10litre |
| Degalų bako talpa | 61litre |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 12 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.