Šis 2.5 D AT (75 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris Metrocab buvo gaminamas nuo 1991m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4505mm |
| Plotis | 1760mm |
| Aukštis | 1750mm |
| Važiuoklės bazė | 2900mm |
| Priekinė ašis | 1420mm |
| Galinė ašis | 1470mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 2220kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1765kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2496cm3 |
| Variklio galia | 75bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 93.7mm |
| Stūmoklio eiga | 90.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 168Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 64litre |
| Maksimalus greitis | 125km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 800km |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 8m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 11.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.