Šis 3.9 MT (190 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kabrioletas kėbule, kuris MG buvo gaminamas nuo 1992m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4010mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1320mm |
| Važiuoklės bazė | 2330mm |
| Priekinė ašis | 1260mm |
| Galinė ašis | 1330mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Min. bagažinės talpa | 250litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1100kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1280kg |
| Maks. bagažinės talpa | 250litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3947cm3 |
| Variklio galia | 190bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 750RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 71mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 318Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 217km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 51litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 360 to 570km |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Miestas | 16.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.