Šis 2.0 CDTi MT (131 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Universalas kėbule, kuris MG buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4790mm |
| Plotis | 1780mm |
| Aukštis | 1410mm |
| Važiuoklės bazė | 2750mm |
| Priekinė ašis | 1560mm |
| Galinė ašis | 1610mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Maks. bagažinės talpa | 400litre |
| Min. bagažinės talpa | 400litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1580kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2030kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1951cm3 |
| Variklio galia | 131bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 300Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1900RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 192km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.3second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.8litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 800 to 1 480km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 9.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.