Šis 2.0 MT ALL4 (192 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Cooper S wagon 5-doors kėbule, kuris Mini buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.9litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 48litre |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 228km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7second |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 192bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 700 to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 280Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1250RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 94.6mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.3m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4253mm |
| Plotis | 1800mm |
| Aukštis | 1441mm |
| Važiuoklės bazė | 2670mm |
| Priekinė ašis | 1560mm |
| Galinė ašis | 1561mm |
| Prošvaisa | 141mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1435kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1930kg |
| Tūris / talpa | 530kg |
| Min. bagažinės talpa | 360litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1250litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1020/950kg |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 8.3 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.