Šis 1.6 AT (184 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [Restyling] Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Mini buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.8litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 680 to 1 000km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 228km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7second |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 184bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 240Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 5 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 3714mm |
| Plotis | 1683mm |
| Aukštis | 1407mm |
| Važiuoklės bazė | 2467mm |
| Priekinė ašis | 1459mm |
| Galinė ašis | 1467mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1205kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1580kg |
| Min. bagažinės talpa | 160litre |
| Maks. bagažinės talpa | 680litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 8.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.