Šis 1.5 MT (136 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Mini buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.5litre |
| Degalų bako talpa | 40litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 700 to 1 050km |
| Kuras | 98 RON, 95 RON, 92 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.9second |
| Tūris / talpa | 1499cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 136bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 500 to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 220Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1250up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 94.6mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 3821mm |
| Plotis | 1727mm |
| Aukštis | 1414mm |
| Važiuoklės bazė | 2495mm |
| Priekinė ašis | 1501mm |
| Galinė ašis | 1501mm |
| Prošvaisa | 124mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1085kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1565kg |
| Tūris / talpa | 450kg |
| Min. bagažinės talpa | 211litre |
| Maks. bagažinės talpa | 211litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 870/755kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 6.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.